• page_banner1

žinios

Mūsų komanda nuskrido į Honkongą 2019 m. Kovo 12 d. Ir pradėjo 3 dienų „APLF“ parodą. Tai yra odos, mados medžiagų ir aksesuarų paroda. Ji vyks Honkongo konferencijų ir parodų centre kovo 13–15 dienomis. salė yra padalinta į du aukštus, „Fisrt“ grindys skirtos žaliavinėms mados medžiagoms, tokioms kaip avies oda, avikailis, avikailis. Antrasis aukštas skirtas mados aksesuarams. Mūsų įmonė įsikūrusi šioje parodų kabinoje. rodomos avių odinės pirštinės, dvigubos avys kerpamos avikailio pirštinės, batai kūdikiams, avikailinės kepurės, avikailių kilimėliai, Tibeto avių kailio šalikai ir pagalvės.

newspic4

Šiose parodose mes sutikome daug savo nuolatinių klientų, mes dirbome kartu daugelį metų. Mes laisvai kalbėjome apie avių odos pirštinių vystymosi tendencijas ir mados aksesuarų pramonės ateitį. Tuo pačiu metu mes taip pat sutikome daug naujų klientų, jie ateina iš formos Japonija, Pietų Korėja, Australija, JAV, Kanada ir kitos šalys. Jie parodė didelį susidomėjimą mūsų avikailio produktais.

Visų pirma, mūsų rankų darbo avikailio pirštinės, madingos avienos avių kepurės, minkšti ir patvarūs avikailiniai vaikų grobiai. Laisvalaikiu lankėmės odinių žaliavų parodų kabinoje fisrt aukšte. Ir susitikome su kai kuriais reikmenimis iš Etiopijos, Ispanijos ir Naujosios Zelandijos. kai kurių aukštos klasės avių odos pirkimo planas. Taigi, iš čia verta rasti odos reikmenų ir madingų aksesuarų.

Nuo įmonės įkūrimo 2002 m. Mūsų komanda siekia aukštos kokybės avikailių ir avių odos pirštinių. Skrendame į Honkongą, skrendame į JAV, skrendame į Italiją. Visa tai darėme norėdami sužinoti naujausią tarptautinės mados dizaino koncepciją, suvokti pačias pažangiausias mados tendencijas. Sutrumpinkite, taip pat geriau suprasdami klientų poreikius, nuolat keisdamiesi. užsisakydami dizainą ir gamindami tinkamas avių odines pirštines. Mes darome, kad avikailio pirštinės gali būti soties klientams. Kuo aukščiau stovėsite, tuo toliau pamatysite. Taigi, bet kokia pagalba, nedvejodami praneškite man. Mes padarysime viską, kad galėtume padėti. Esame profesionali avikailių pirštinių auklėtoja.


Skelbimo laikas: 2020 m. Rugpjūčio 31 d